KONST / Litografier / Färglitografi 15728017
nr 1572 8017
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Signerad, numrerad 182/250. Färglitografi, bildmått: 16x11cm, yttermått inklusive ram: 35x29cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:41:17
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska